poniedziałek, kwiecień 15, 2024

Niezależny Polski Portal Motoryzacyjno-Turystyczny

Odetchnij na chwilę. Odpocznij od codziennej gonitwy, zgiełku i hałasu miast. Zatrzymaj się na chwilę, by naładować baterie, zrelaksować ciało i umysł.”

Tak reklamuję się hotel 12 Dębów w Zaździerzu. Czy warto się tam zatrzymać? Czy Warto tam odetchnąć?

Pojechaliśmy sprawdzić….

Ośrodek znajduje się w centralnej Polsce, nieopodal Płocka, w odległości ok. 100 km od Warszawy i Łodzi

Otoczenie lasów, zapach, jezioro, które przyciąga i zachęca do kąpieli i odpoczynku w słońcu.

Ale… plaży strzeżonej brak. Jeśli polegacie na swoich umiejętnościach – zapraszamy na dziką plażę z łagodnym zejściem do czystej wody. Okoliczne łąki zapewnią kontakt z naturą i miły relaks.

Ośrodek posiada dostęp do jeziora z prywatny pomostem. Sprzęt pływający dostępny w Ośrodku.

Budynek hotelowy to dawny PRL –owski budynek ( a raczej dwa) aczkolwiek odnowiony i ze świetnymi widokami, jeśli macie pokoje na jezioro. Hotel posiada kilka apartamentów – tak możemy nazwać pokoje stworzone z dwóch: mamy tam 2 łóżka, wersalkę i rozkładany 2-osobowy fotel, więc tak naprawdę miejsce dla 5 osób. Pokoje urządzone prosto i nie według najnowszego krzyku mody ale przyjemne, ciepłe i funkcjonalne.

Łazienki w budynku przystosowano dla osób niepełnosprawnych, są wygodnie i funkcjonalnie urządzone.

Powodem tego jest z pewnością fakt, że w hotelu odbywają się turnusy dla niepełnosprawnych dzieci.

Ogrom powierzchni jaką zajmuje ośrodek zapewnia każdemu pełną prywatność. Mimo pełnego obłożenia hotelu na korytarzu niezbyt często spotykamy innych gości czy kuracjuszy.

W ogrodzie do dyspozycji mamy boisko z nawierzchnią Tartan (wymiary 30x15m) jest nie lada gratką dla miłośników gier zespołowych. Boisko jest przystosowane do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną i nożną oraz tenisa ziemnego. Jest również możliwość korzystania z ogródka grillowego o powierzchni 500 m2 z miejscem na ognisko.

Posiłki serwowane w hotelowej restauracji z pewnością dają możliwość najedzenia się do syta. Proponowana kuchnia jest syta i smaczna.

Czy udało nam się odpocząć? Z całą pewnością. Naprawdę cisza i spokój… i ten basen z bajecznie ciepłą wodą i jaccuzzi…

Nie znajdziecie tam 5 gwiazdek, ale jeśli wystarczy Wam piękne otoczenie, cisza i smaczna kuchnia – spróbujcie, polecamy

Oficjalna cena to 189 zł. Ze śniadaniem dla dwóch osób.

Inez.

-->