niedziela, grudzień 04, 2022

Niezależny Polski Portal Motoryzacyjno-TurystycznyNissan Qashqai już trzeci rok z rzędu wygrał prestiżowy plebiscyt czasopisma „What Car?” w kategorii najlepszy mały SUV, pokonując aż 16 konkurentów.

Jury „What Car?” wyróżniło w szczególności wersję 1.5 dCi 110 N-Tec, doceniając jej niskie zużycie paliwa i koszty eksploatacji, wysoką kulturę pracy wysokoprężnego silnika, komfortowe zawieszenie, jakość wnętrza oraz bogate wyposażenie.

Jim Holder, dyrektor ds. wydawniczych Haymarket, wydawcy „What Car?”, powiedział: „Qashqai może poszczycić się hat-trickiem w kategorii, w której panuje niezwykle zacięta konkurencja. SUV z Sunderland posiada wszystkie niezbędne cechy, aby wygrać w starciu z mocnymi rywalami. 

 

 

Jest on nie tylko jednym z najoszczędniejszych i najmniej zanieczyszczających środowisko samochodów w swojej kategorii, ale także wyróżnia się wysoką jakością wnętrza, do którego nie dociera szum wiatru, odgłosy pracy silnika ani hałasy z ulicy. 

Kolejnymi atutami są znakomita funkcjonalność, właściwości jezdne oraz imponująca kultura pracy silnika”.

James Wright, dyrektor zarządzający Nissan Motor GB, powiedział: „Cieszymy się, że Qashqai po raz kolejny oczarował jurorów „What Car?”. Samochód podoba się także klientom, dzięki którym jest on najlepiej sprzedającym się crossoverem w Wielkiej Brytanii”.

 

 

Sukcesem Nissana jest także to, że we wrześniu 2015 roku nowy Qashqai przekroczył próg pół miliona wyprodukowanych egzemplarzy – najszybciej spośród samochodów kiedykolwiek produkowanych w Wielkiej Brytanii. Od rozpoczęcia produkcji w 2014 roku nowy Nissan Qashqai zjeżdża z linii nr 1 zakładów w Sunderland co 62 sekundy, co daje 58 samochodów na godzinę.

Imponujące połączenie jakości, stylu i zaawansowanej technologii sprawia, że Qashqai jest najlepiej sprzedającym się crossoverem w Europie.

Materiał Press

Pub. Krzysztof Krzyna

19.04.2016

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

-->